Romantický Valentýn s Teslou

12. díl - Valentýn: Vneste světlo do Vašeho vztahu

Blíží se den lásky a vášně, a co by mohlo být romantičtější než spojit síly s Teslou, aby váš Valentýn zazářil doslova a do písmene? Jako váš věrný výrobce svítidel přinášíme několik nápadů, jak udělat z letošního Valentýna nezapomenutelný světelný zážitek.

Hlavní změny v designu:

Stupnice A-G: Výraznou změnou je návrat k původní stupnici A-G, nahrazující původní třídy A+, A++ a A+++. Nejúspornější žárovky jsou nyní označeny třídou "A", zatímco nejméně úsporné jsou ve třídě "G".

LED pásek

Tesla LED pásek s RGB technologií a délkou 2m + 1,5m je ideální pro ty, kteří hledají vícebarevné a živé osvětlení. Vysoká kvalita, výrazné barvy a jednoduchá instalace vykouzlí krásný světelný efekt během chvíle.

Světelný řetěz

Řetěz kolíčky je váš ideální nástroj pro vytváření kouzelných a útulných atmosfér. Tento LED dekorativní řetěz je navržen tak, aby váš interiér zazářil kouzlem teplého bílého světla. S 10 jemnými LED diodami a délkou osvětleného kabelu 1 metr, tento produkt umožní vašim fotografiím a vzpomínkám získat nový život.

LED řetěz baňky

Nestačí Vám «obyčejné» tvary, a chcete svůj domov vyzdobit něčím unikátním? Pak jsou tyto LED řetězy právě pro Vás. Rozmanité tvary zaručeně najdou svoje uplatnění, jako skvělý doplněk nebo dekorace a pro Valentýnskou chvilku jsou zaručeně tím top doplňkem.

Valentýnska sleva 40%

Pouze do 14. 02. 2024 jsme pro Vás připravili toto Valentýnské zboží se 40% slevou! Stačí v košíku zadat kód Valentyn

Náš sortiment dekorativních LED světel s Teslou je nejen stylový, ale také energeticky efektivní. Můžete si být jisti, že váš romantický večer bude nejen plný lásky, ale i šetrný k životnímu prostředí.

Připravte se na světelný zážitek a udělejte si Valentýn nezapomenutelným se světly od Tesly. 

cs_CZCzech