Naše služby

DIALux

Nabízíme kompletní projektování a výpočty osvětlení v interiéru i exteriéru. A to jak pro nové osvětlení, tak pro rekonstrukci stávajícího, kde nahrazujeme konvenční fluorescenční nebo jiné světelné zdroje Našimi LED zdroji. Profesionální řada produktů TESLA lighting má kompletní sadu pluginů, je tedy plně kompatibilní se softwarem.

Fotometrická laboratoř

Společnost TESLA Lighting disponuje vlastní fotometrickou laboratoří, ve které důkladně testujeme naše produkty, abychom pro Vás zajistili jen tu nejlepší kvalitu. Zároveň také ale nabízíme kompletní testování zákaznických světelných zdrojů.

Výstupem měření je test report, který obsahuje všechny potřebné parametry o testovaném světelném zdroji (parametry barev, fotometrické parametry, elektrické parametry), které jsou dále používány pro 3D simulaci osvětlení v různých prostorech.

Program pro obchodní partnery

Využijte příležitost a přidejte do svých obchodů produkty a služby společnosti TESLA lighting. Získáte kvalitní produkty od tradičního českého výrobce, široké portfolio světelných zdrojů všech druhů patic, chromatičnosti, svítivosti a tvarů. Standardní záruka, kterou poskytujeme jsou 3 roky, ale ve skutečnosti naše produkty vydrží svítit déle než 25000 hodin. Nabízíme velmi výhodné obchodní podmínky, vstřícnou a pružnou podporu, flexibilní logistiku a dopravu zdarma již od objednávky 3000 Kč.

Osvětlení na míru

  1. Přijedeme, analyzujeme, zaměříme, poradíme
  2. Vypracujeme světelnou studii a komplexní návrh osvětlení
  3. Připravíme světelný projektový návrh, včetně studie návratnosti či řízení osvětlení
  4. Odborně naistalujeme, předáme, zaškolíme
  5. Pomůžeme s optimalizací, zajistíme podporu
  6. Postaráme se o údržbu a servis

Napište nám

cs_CZCzech